Zadaszenia tarasów – przyjemny recepta na Nasz czas w domowym ogrodzie

Ówczesne lato w zieleńcu nie stanowiło przesadnie ciepłym doznaniem. Parasol w skwerze nie udzielał wskazówki z natarczywymi pompami. Po zakończonej pompie, wilgna kostka brukowa a także trawa nie inspirowały do powrotu na dwór. Podczas upalnego nasłonecznienia parasole nie zapewniały wytchnienia. Nie byliśmy w stanie cieszyć się własnym ogrodem ponieważ na zmianę kropiło oraz parzyło.

Ekspresowy w montażu, przestronny taras – wyjście na lata

Należy zdecydować się na ten krok, tym bardziej, że do Waszej dyspozycji są gotowe do montażu proste konstrukcje z poliwęglanu i aluminium Stimeo. Jedynym wymogiem jaki musimy wypełnić jest zorganizowanie podłoża i drzwi wyjściowych. Taras zajeżdża gotowy do montażu. Taras posiada wzmocniony, aluminiowy szkielet, który w łatwy sposób przymocujemy do podłoża. Całość po zamontowaniu nie zasłania krajobrazu, za to idealnie zabezpiecza przed drastyczną zmianą pogody. Przy przelotnych deszczach nie będziecie musieli natychmiast pędzić do domu – zadaszony taras z regulowanym dachem okaże się należytą ochroną dla domowników i gości.

Składany dach – optymalne wyjście oraz kilka możliwości do wyboru

Transparentne zadaszenia tarasów to unikalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby zanurzyć się w naturze, ale przy okazji ustrzec się przed opadami (dzięki orynnowaniu ziemia nie zamieni się w bagno). Relaksując się w rozkładanym fotelu możemy patrzeć na chmury lub gałęzie drzew – dach tarasu składa się z ruchomych płyt, które w kilka minut mogą się otworzyć czy zamknąć. By uniknąć kłopotu z parzącym słońcem warto uzupełnić całość o kurtynę ogrodową.

Powitajcie wiosnę na własnym nowym tarasie

Zadaszony taras zapewni nam, że nadchodząca wiosna i lato będzie okresem niezmąconego relaksu bez konieczności uciekania do domu w przypadku zmiany aury pogodowej. By cieszyć się nowym tarasem wystarczy przygotować podłoże, dobrać odpowiedni rozmiar oraz zamontować gotowe moduły.

Zakończone!

Od teraz jest to miejsce, w którym uda się nawet niezapowiedziana potańcówka plenerowa.